O firmie

Firma DMP MK istnieje na rynku od 1998 r. Na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia w pracy z bronią oraz rosnącego zapotrzebowania na tego typu działania na rynku, właściciel firmy w 2011 roku podjął decyzję o założeniu Centrum Szkolenia Strzeleckiego SHOOTER i włączył w zakres swojej działalności ofertę związaną z prowadzeniem strzelań z broni palnej na różnych poziomach wyszkolenia. Wykorzystując doświadczenie swoje jak i grupy przyjaciół stworzył program szkoleń indywidualnych oraz treningów grupowych o różnym stopniu zaawansowania.

CSS SHOOTER zatrudnia doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy są praktykami w dziedzinach obronnych. Uczą oni technik strzeleckich, podzielności uwagi, opanowania i zachowania "zimnej krwi" w sytułacjach ekstremalnych a przede wszystkim bezpiecznego posługiwania się bronią i przestrzegania przepisów obowiązującego prawa.

CSS SHOOTER organizuje szkolenia, kursy, treningi oraz imprezy integracyjne i eventowe zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych oraz instytucji. Zajęcia prowadzone są na strzelnicy posiadającej wymagane atesty i zezwolenia. Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER strzela na własnej krytej strzelnicy bojowej zlokalizowanej w Lublinie przy Drodze Męczenników Majdanka 74K oraz na otwartej strzelnicy bojowej zlokalizowanej w Wąwolnicy k/Lublina.

 

Są firmy, które uczą strzelać... my uczymy jak strzelać aby trafić...