Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER

Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER istnieje nieprzerwanie od 1998 roku. Początkowo firma istniała pod nazwą Double M Promotion i zajmowała się pośrednictwem w organizowaniu akcji promocyjnych oraz organizowaniem eventów rozrywkowych, jednak już od 1992 roku właściciel firmy Marek Kuryło nabywał doświadczenie w pracy z bronią.

W roku 2011 w konsekwencji nabytego doświadczenia oraz w związku z rosnącym zapotrzebowaniem i dużą ilością zapytań właściciel podjął decyzję o przekształceniu swojej dotychczasowej działalności w Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER i włączył w zakres swojej działalności ofertę związaną z prowadzeniem strzelań z broni palnej na różnych poziomach wyszkolenia. Wykorzystując doświadczenie swoje jak i grupy przyjaciół stworzył program szkoleń indywidualnych oraz treningów grupowych o różnym stopniu zaawansowania.

Od początku działalności CSS SHOOTER zatrudnia doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy są praktykami w dziedzinach obronnych. Uczą oni technik strzeleckich, podzielności uwagi, opanowania i zachowania “zimnej krwi” w sytuacjach ekstremalnych, a przede wszystkim bezpiecznego posługiwania się bronią i przestrzegania przepisów obowiązującego prawa.

W ciągu pierwszych kilku lat działalności CSS SHOOTER działało na terenie zaprzyjaźnionych, odkrytych strzelnic m.in. w Borowicy k. Krasnegostawu czy w Wąwolnicy k. Nałęczowa. Ten stan rzeczy uległ zmianie w roku 2018 gdy właściciel podjął decyzję o stworzeniu własnego krytego obiektu. W tym samym roku w grudniu strzelnica CSS SHOOTER w Lublinie przy Drodze Męczenników Majdanka 74K oficjalnie dołączyła do grona obiektów strzeleckich w Polsce stając się przy tym jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w okolicy i jedynym krytym obiektem typu 360°, na którym można strzelać we wszystkich kierunkach.

Co robimy

Nasza oferta dzieli się na pięć głównych grup, które prezentujemy poniżej.
Więcej na temat naszej oferty znajdziesz w zakładce o tej nazwie.

Bez pozwolenia

Oferta dla osób nie posiadających pozwoleń gdzie w czasie strzelania obowiązkowo musi być obecny instruktor.

Z pozwoleniem

Obejmująca samodzielne strzelanie z broni własnej lub naszej oferta przeznaczona dla osób posiadających pozwolenie.

Kandydaci do służb

Grupa szkoleń przygotowująca kandydatów do egzaminów do służb mundurowych (jak policja czy straż graniczna).

Grupy zorganizowane

Propozycja skierowana w dużej mierze do osób organizujących wydarzenia chcących zorganizować np. imprezę integracyjną.

Członkowie klubów

Dla tej grupy naszych klientów oferujemy m.in. zawody strzeleckie organizowane przez Stowarzyszenie u nas działające.

Prezentacja strzelnicy

Opinie Klientów

Poniżej prezentujemy wybrane komentarze dotyczące naszej firmy. Po więcej zapraszamy na Google Maps.

Bardzo polecam! Byliśmy grupą i wszyscy wyszliśmy naprawdę zadowoleni. Instruktorzy profesjonalni i bardzo mili, super atmosfera i wiele broni do wyboru.

Ewelina K.
-

Pełen profesjonalizm i świetna zabawa, a historyczne (jak choćby 80-letni Mosin) sztuki broni robią super robotę. Polecam i gwarantuję, że wrócę tu jeszcze nie jeden raz.

Ivo V.
-

Świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm instruktorów potrafiących każdego zarazić pasją do broni. Polecam!!!

Anna C.
-

Wspaniałe miejsce na szkolenia dla firm, atrakcyjny przekaz wiedzy, profesjonalna obsługa, świetne zaplecze sprzętowe i bardzo miła atmosfera. Gorąco polecamy!

Wolcar Auto
-