FAQ

Czy istnieje możliwość wykupienia vouchera/bonu podarunkowego?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Jednak w celu uszczegółowienia Twoich oczekiwań oraz kwoty na jaką opiewać ma voucher prosimy o kontakt pod numerem tel. 514 305 602.

Czy konieczna jest rezerwacja przed przyjściem na strzelnicę?

W związku z panującą pandemią Koronawirusa (COVID-19) rezerwacja jest konieczna i obowiązkowa, a osoby nie posiadające rezerwacji mogą nie zostać wpuszczone na strzelnicę.
Rezerwacji należy dokonać co najmniej 2h (lub wcześniej) przed planowanym przyjściem i należy to zrobić telefonicznie pod nr: 514 305 602

Jak kształtuje się cennik strzelnicy CSS SHOOTER?

Aktualne ceny dostępne są w zakładce cennik.

Jakie są godziny otwarcia strzelnicy?

Aktualne godziny otwarcia dostępne są w zakładce kontakt oraz w stopce naszej strony.

Chcę przyjść na strzelnicę. Jakie dokumenty muszę mieć ze sobą?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią musisz mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający Twoją tożsamość.
Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią to najlepiej przyjść z rodzicem/opiekunem prawnym, a dokumentem może być legitymacja szkolna.

Kiedy będą najbliższe zawody strzeleckie?

Zawody strzeleckie na naszej strzelnicy organizowane są zwykle przez Stowarzyszenie Strzeleckie SHOOTER i to na jego stronie zalecamy szukać najświeższych informacji na ten temat.
Strona internetowa Stowarzyszenia to: www.shooter.lublin.pl.

Kiedy będzie najbliższy Kurs Prowadzącego Strzelanie?

To pytanie również do Stowarzyszenia i w tym przypadku również zalecamy odwiedziny na jego stronie, czyli na www.shooter.lublin.pl.